Szybko, tanio, profesjonalnie

Serwis komputerowy DM-NET działa głównie na terenie powiatu prudnickiego, jednak w razie potrzeby jest możliwość dojazdu do każdego miejsca na terenie województwa opolskiego. Cenę dojazdu ustalamy z klientem na podstawię ilości kilometrów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nie przetrzymujemy sprzętu, dokonujemy napraw w ciągu jednego, maksymalnie, dwóch dni roboczych. Dojazd na terenie Prudnika do klienta GRATIS! Możemy pochwalić się ponad 10 letnim doświadczeniem w naprawie sprzętu komputerowego, laptopów i notebooków.

692 448 408

Jeśli masz problem z komputerm lub laptopem, chcesz umówić wizytę w domu, ale zapytać się o dokładną lokalizację naszej placówki zadzwoń pod ten numer. Nasz serwis znajduje się w Prudniku, Plac Zamkowy 2, pokój nr 1. Jest to odnowiony budynek byłej Szkoły Podstawowej nr 2, zaraz obok Hurtowni Dywanów PERS. Wokół serwisu znajdują się liczne miejsca parkinowe, a sam lokal znajduje się na parterze w pokoju nr 1.


Kontakt

Serwis Komputerowy | Naprawa laptopów | Naprawa komputerów | Prudnik

Naprawa komputerów

Komputer się nie uruchamia? Stwarza dziwne problemy? Przynieś go do nas, przetestujemy i usuniemy usterkę. Płyty główne, karty graficzne, naprawimy wszystko! Szybko i tanio.

Naprawa laptopów

Wymiana matryc, klawiatur, dysków, napędów, płyt głównych, pamięci, procesorów. Wymienimy i naprawimy praktycznie każdy element laptopa!

Oprogramowanie

Szukasz pomocy z jakąś aplikacją? Posiadasz specjalistyczne oprogramowanie ale nie potrafisz go zainstalować? Pomożemy! Wystarczy że do nas zadzwonisz!

Odwirusowanie

Jeśli system się nie uruchamia, działa wolno, stwarza inne problemy - pomożemy nie kasując przy tym żadnych danych. W najgorszych przypadkach przeinstalujemy system z darmowym kopiowaniem i odzyskiwaniem danych.

Dojazd do klienta

Jako jedyna firma w okolicy dojeżdżamy do klienta na terenie Prudnika i okolic gratis. Zawsze tego samego dnia, którego było zgłoszenie usterki i problemu.

Najniższe ceny

Korzystając z naszych usług płacą Państwo jedynie za usługę, bez dojazdu, bez naliczania dodatkowych i ukrytych kosztów, jesteśmy najtańszym serwisem w okolicy, dlatego że szanujemy naszych klientów i nie oszukujemy ich.